Inna, nie oznacza gorsza

…bynajmniej mam taką nadzieję :)

Hejka, witam Cię na mojej stronce!

Na chrzcie świętym rodzice dali mi na imię Emilia, ,ale nie martw się, to nie był mój wybór’. Pochodzę z małej miejscowości, choć wcale nie takiej małej, ok 1h od Poznania. Od niedawna     chodzę do gimnazjum, ,tym razem gimnazjum to był mój wybór i jestem z niego dumna, bynajmniej na razie tak’, cieszę się, że tam trafiłam, bo poznałam tam wiele osób wartych mojej głowy, które pokazują mi, że ,,ludzie” jeszcze istnieją, choć mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki i, że znów się nie przejadę na osobach, które mi się wydaja warte jazdy bez trzymanki <3

Co do moich pasji to jeździectwo nade wszystko w parze z rysowaniem, projektowaniem i czytaniem książek ,mówiłam, że dziwna jestem, ale nie gryzę-bynajmniej jeszcze’.

Lubię się uczyć, jeśli mnie znasz, to może pomyślisz sobie, że przychodzi mi to od tak po prostu i uczę się tylko dla ocen, ale to NIE PRAWDA i jeśli tak myślisz, to powiedz sobie: ,,żałosny jestem”. Nauka jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości, nie po prostu.

A co do moich cech charakteru, to posiadam wszystkie, lecz w różnych proporcjach.

Lubię wodę.

Lubię ludzi, którzy starają się być, a nie mieć. Którzy potrafią cieszyć się klęską i nawet w tym najgorszym odkryć dobro i piękno. Kocham.

Bać się marzyć to jak bać się oddychać.

Bądź dla mnie człowiekiem, nie obiecuję, ale będę chciała się postarać to odwzajemnić.

Nie uśmiechać się, to jak nie chcieć być szczęśliwym.

Nie kochać, to jak nie chcieć być kochanym.

 

Więc uśmiechnij się i czekam, aż ,,PRZYJDZIESZ I POMALUJESZ MÓJ ŚWIAT”.


Jedna odpowiedź na „Inna, nie oznacza gorsza

  1. ~Damned pisze:

    Super blog czekam na dalsza aktywnosc i jeżeli szukasz oferta pen drive
    odsylam na okazika :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>