Wszędzie pachnie wiosną :))

  Cześć kochani! <jeżeli ktoś tu jeszcze zagląda ;)> Nie da się ukryć, takie małe przestępstwo, długooo mnie tu nie było. Cóż. Lenistwo? Nauka? Obowiązki? A może po prostu piękna wiosna, która zawróciła mi w głowie zapachem, kwiatami, życiem, która nie pozwala mi płaszczyć tyłka przed monitorem… Nooo, więc mamy wiosnę. A na dodatek weekend majowy. Czego chcieć więcej? Idealny czas na zerwanie stałej przyjaźni z domkiem po zimie i na zdecydowane zaprzyjaźnienie się z dworem, lasem, naturą. Idealny czas, żeby skóra ożywiła się na pięknym, delikatnym słoneczku, rower zaznał światła dziennego, a nasze nozdrza cudnej woni wiosennej atmosfery roślin. Ahhh… aż się rozmarzam :) Warto skorzystać z tego czasu, wziąć rower, dobry humor i do lasu. Warto czasem zatrzymać się umysłem, usiąść pod drzewem z zamkniętymi oczyma, wsłuchać się w odgłosy drzew, ptaków, zwierząt… uśmiechnąć się i dać totalnie na luz swemu ciału i duszy. Powodzenia!!!
Udanej wykorzystanej wiosny! ;))

DSC_0326-tile

a patrząc z bliska widzisz najmniej 

Duuużo się uśmiechajcie :)))

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wszędzie pachnie wiosną :))

  1. kwiatuszek pisze:

    Dokładnie tak, czas wyjść z naszych zimowych nor! Tylko żeby jeszcze pogoda Nam dopisała.. Tak czy siak, zaczynam obserwować bloga! Również jestem po ”krótkiej” przerwie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>